Euro Transit

euro transit logo

Transport kontenerów morskich Bremerhaven

Chcesz zlecić transport kontenerów morskich do lub z Bremerhaven? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w usługach przewozowych na terenie całej Europy. Przewozimy ładunki kontenerami ze wszystkich niemieckich terminali.

Transport kontenerów morskich w ostatnich latach cieszy się rosnącą popularnością. Nic w tym dziwnego. Jest to jeden z najszybszych i stosunkowo tanich sposobów na przewiezienie sporej ilości towaru na duże odległości.

Przewóz kontenerów do/z Bremerhaven prowadzimy przy wykorzystaniu nowoczesnych metod, dając Ci gwarancję, że Twój ładunek zawsze bezpiecznie i na czas dotrze do celu.
ciężarówki euro-transit

Jak działamy?

Transport kontenerów morskich – Bremerhaven to port obsługujący największe jednostki służące do przewozu kontenerów. Połączenia oferowane tutaj przez armatorów mają stosunkowo krótki transit time. Kontenery morskie pobierane przez nas w Bremerhaven docierają w ciągu 24 godzin do Polski zachodniej, natomiast do wschodniej części kraju w maksymalnie 36 godzin.

Transport kontenerów morskich jest powszechnie wykorzystywany do międzynarodowego przewozu towarów. Chcesz do nich dołączyć? Zleć usługę przewozu kontenerów morskich do Bremerhaven realizowaną przez specjalistów.

ciężarówki euro-transit

Zaufaj fachowcom

Dlaczego transport kontenerów warto powierzyć właśnie naszej firmie? Przede wszystkim masz pewność, że współpracujesz ze specjalistami w branży przewozu ładunków. Działamy na rynku już do 2014 roku. Przez wiele lat ulepszaliśmy nasze usługi, by sprostać rosnącym potrzebom klientów.

Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko przewóz kontenerów do Bremerhaven i innych miast UE, ale możesz nam zlecić transport do dowolnego portu na terenie całej Europy. Zakres naszych usług jest szeroki i zróżnicowany – podobnie jak zapotrzebowanie naszych kontrahentów. Możesz do nich dołączyć już dziś!

Nie tylko transport morski

Możesz nam powierzyć transport kontenerów morskich do Bremerhaven i wielu innych portów, ale nie tylko. Zajmujemy się także przewozem ładunków naczepami kurtynowymi oraz chłodniczymi – w rozmiarze Standard i MEGA. Zapewniamy również możliwość wymiany palet.

Z naszych usług korzystają także przedsiębiorcy działający w branży e-commerce. Oferujemy im szeroki zakres usług transportowych. Transport kontenerów jest jedną z najszybszych i najbezpieczniejszych metod przewozu dużej ilości ładunku. Może na tym skorzystać wiele różnych branż.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i sprawdź szczegóły!

ciężarówki euro-transit
ciężarówka w mieście

Przewóz kontenerów na terenie całej Polski i Europy

Oferujemy transport kontenerów na terenie całej Polski, m.in. z takich miast jak:

Transportujemy ładunki między innymi do:
Współpraca z zaufanymi agencjami celnymi pozwala nam na uzupełnienie oferty o poniższe usługi:
Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Jeśli masz specyficzne potrzeby lub chcesz przewieźć nietypowy towar, skontaktuj się z nami. Z pewnością zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie.