Euro Transit

euro transit logo

Transport kontenerowy Hamburg

Potrzebujesz przewieźć towary z/do dowolnego terminala na terenie Europy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Specjalizujemy się w transporcie kontenerowym, który prowadzimy pomiędzy największymi centrami logistycznymi naszego kontynentu.
Interesuje Cię transport kontenerowy do Hamburga lub innego miasta w Europie? Zleć to zadanie specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży przewozowej.

Obsługujemy większość najpopularniejszych typów kontenerów – 20, 30, 40 oraz 45 stopowych. Gwarantujemy również możliwość podłączenia zasilania do kontenerów chłodniczych na czas przewozu.
ciężarówki euro-transit
Nasi kierowcy mają uprawnienia do przewozu ładunków niebezpiecznych zgodnie z konwencjami ADR/IMO.

Chcesz zamówić transport kontenerowy towarów wystających poza obrys jednostki? Nie ma problemu! Dysponujemy odpowiednimi zezwoleniami ponadgabarytowymi. Jeśli chcesz wysłać towar do Hamburga lub innego miejsca w Europie, zapewnimy Ci transport kontenerowy na najwyższym poziomie.
ciężarówka ładująca kontener

Nasza oferta

Firma Euro-Transit oferuje transport kontenerowy między innymi do Hamburga. Dlaczego warto wybrać taki sposób przewozu towarów?

Transport kontenerowy – Hamburg to port będący bramą Europy w kwestii importu, oraz exportu kontenerów. Daje możliwość transportu pomiędzy terminalem a dowolnym punkcie na terenie Polski w ciągu 24 godzin.

Transport kontenerowy poprzez port Hamburg daje możliwość skorzystania z licznych połączeń armatorów do licznych zakątków świata.

Szukasz firmy, która oferuje takie usługi? Skontaktuj się z nami!

Dlaczego Euro-Transit?

Szukasz godnego zaufania specjalisty w dziedzinie transportu kontenerowego? Hamburg, Rotterdam czy Szczecin to tylko kilka portów, które obsługujemy. Wiemy, że potrzeby naszych klientów bywają zróżnicowane. Dlatego na ich życzenie możemy zorganizować transport kontenerów z dowolnego terminala na terenie Europy. Dlaczego warto z nami współpracować?

Przede wszystkim mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie transportu kontenerowego. Działamy na rynku już od 2014 roku, co pozwoliło nam nabyć niezbędną wiedzę i poznać branżę transportu „od podszewki”.
ciężarówki euro-transit
Naszym atutem jest również szeroki zakres usług. Możesz nam zlecić transport kontenerowy ładunków ponadgabarytowych i niebezpiecznych. Mamy do tego nie tylko odpowiednie pojazdy, ale przede wszystkim uprawnienia i umiejętności. Jesteśmy również w stanie zająć się wymaganymi formalnościami celnymi.

Jeśli transport kontenerowy do Hamburga, to najlepiej w wykonaniu Euro-Transit!

Co jeszcze oferujemy?

Transport kontenerowy – Hamburg nie zamyka szerokiej oferty naszych usług. Możesz skorzystać również z usługi przewozu towarów naczepami kurtynowymi oraz chłodniczymi.

ciężarówki euro-transit

Transport na terenie całej Polski i Europy

Oferujemy transport kontenerów na terenie całej Polski, m.in. z takich miast jak:

Transport kontenerowy może odbywać się natomiast do takich portów, jak:
Współpraca z zaufanymi agencjami celnymi pozwala nam na uzupełnienie oferty o poniższe usługi:
Potrzebujesz transportu kontenerowego do Hamburga lub innego miasta? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.