Euro Transit

euro transit logo

Transport kontenerów Rotterdam

Realizujemy transport kontenerów do Rotterdamu i wielu innych europejskich portów. Rotterdam jest największym portem w Europie, oferującym liczną siatkę połączeń z zagranicznymi portami.

Szukasz specjalistów, którzy przeprowadzają transport kontenerowy do/z Rotterdamu? Przejrzyj naszą ofertę! Działamy w całej Europie. Z nami szybko i skutecznie przewieziesz to, czego potrzebujesz.

ciężarówki euro-transit

Nasze usługi

Transport kontenerów z Rotterdamu to usługa, która może sprawić, że twój towar dotrze do miejsca przeznaczenia w wyjątkowo szybkim czasie. Dzięki swojemu umiejscowieniu na mapie Europy, ten holenderski port oferuje połączenia z najodleglejszymi zakątkami świata przy zachowaniu krótkiego czasu rejsu. Aby ostatni etap podróży kontenerów do miejsca docelowego był równie sprawny, jesteśmy w stanie zadysponować pojazdy z podwójną załogą.

W przypadku pilnych ładunków jesteśmy w stanie zaoferować podjęcie i transport kontenerów w ciągu 12 godzin od Państwa zlecenia.

Szukasz specjalistów w dziedzinie transportu kontenerowego? Zachęcamy do współpracy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

ciężarówka o zmierzchu

Euro-Transit – zaufaj fachowcom

Euro-Transit to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży transportu kontenerów. Działamy już od 2014 roku. Dzięki temu doskonale wiemy, na jakie kwestie zwrócić szczególną uwagę podczas zarządzania przewozem towarów.

Odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Możesz zamówić u nas transport do i z dowolnego portu na terenie całej Europy. Obsługujemy zarówno standardowe ładunki, jak i te bardziej wymagające, takie jak ADR czy towary wymagające chłodzenia i mrożenia.

Co jeszcze oferujemy?

Transport kontenerów do Rotterdamu i innych europejskich miast to nie wszystko. Oferujemy także przewóz drogowy naczepami kurtynowymi oraz chłodniczymi. Chcesz zamówić transport kontenera i potrzebujesz usług dodatkowych związanych z odprawą celną? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Działamy na terenie całej Polski i Europy

Transport kontenerów morskich stanowi ważny element globalnej logistyki, który pozwala na efektywne prowadzenie handlu międzynarodowego i umożliwia łączenie różnych regionów świata.

Nasza oferta to przede wszystkim transport kontenerów z takich miast jak:

ciężarówki euro-transit

Transportujemy ładunki między innymi do portów w:

Obsługujemy także wiele innych miast. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.
Współpraca z zaufanymi agencjami celnymi pozwala nam na uzupełnienie oferty o poniższe usługi: