Euro Transit

euro transit logo

Transport kontenerów morskich Świnoujście

Transport kontenerów morskich poprzez polskie porty notuje ciągłe wzrosty w ciągu ostatnich lat. W związku z planami otwarcia nowego terminala na zachodzie kraju, już dziś chcielibyśmy zaproponować Państwu przewóz kontenerów ze Świnoujścia.

Transport kontenerów poprzez nowy terminal otwiera nowe możliwości połączeń, oraz pozwoli zredukować koszty odwozu względem portów zachodnich. Przewóz kontenerów z i do Świnoujścia możliwy jest w ciągu 24h w dowolne miejsce kraju.

ciężarówki euro-transit

Nasza oferta

Aby sprostać najbardziej wymagającym oferujemy transport kontenerów każdego rozmiaru – 20, 30, 40, oraz 45 stopowych. Obsługujemy również kontenery chłodnicze, oraz z materiałami niebezpiecznymi. Jesteśmy w stanie zaoferować przewóz w dowolne miejsce w kraju, oraz poza nim. 

Wierzymy, że transport kontenerów morskich z i do Świnoujścia da nowe możliwości naszym partnerom.

ciężarówki euro-transit

Euro-Transit – dlaczego my?

Transport kontenerów morskich to odpowiedzialne zadanie, które warto powierzyć ekspertom. Jeśli zależy Ci na tym, by każda usługa została zrealizowana w odpowiedni sposób, przejrzyj naszą ofertę i powiedz, jak możemy Ci pomóc.

Działamy na rynku usług transportowych już od 2014 roku. Mamy ogromne doświadczenie, które przekłada się na doskonałą jakość każdego realizowanego przewozu. Co to oznacza? Przede wszystkim Twój towar dotrze na miejsce na czas i będzie przewożony w odpowiednich warunkach zapewniających mu bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej na temat transportu kontenerów morskich w Świnoujściu – nasza oferta jest bardzo szeroka.

Nie tylko transport kontenerów morskich

Oferujemy nie tylko przewóz kontenerów, ale także wiele innych usług. Możesz nam zlecić między innymi transport naczepami kurtynowymi lub chłodniczymi.

To jednak nie wszystko. Jesteśmy w stanie zorganizować formowanie, lub rozformowanie kontenera na magazynie w Szczecinie. Jeśli interesuje Cię przewóz w procedurze celnej T1/T2, działając wspólnie z zaprzyjaźnionymi agencjami celnymi, ograniczymy twoje formalności do minimum.

Przewóz na terenie całej Polski i Europy

Transport kontenerów morskich ma ogromne znaczenie w międzynarodowym handlu, ponieważ umożliwia przewóz towarów na znaczne odległości w sposób efektywny i bezpieczny. 

To niezwykle istotna gałąź gospodarki w wielu krajach, w tym również w Polsce.

ciężarówki euro-transit
Nowy terminal w Świnoujściu jest jednym z miejsc, które obsługujemy. Zapewniamy także możliwość przewozu kontenerów z portów takich jak:
Współpraca z zaufanymi agencjami celnymi pozwala nam na uzupełnienie oferty o poniższe usługi:
Chcesz poznać szczegóły? Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.