Euro Transit

euro transit logo

Transport kontenerowy Szczecin

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować transport z dowolnego terminala na terenie Europy.
Wiemy jak ważną rolę odgrywa przewóz drogowy w całym procesie importu lub exportu. Transport kontenerów wymaga doświadczonej firmy, znającej specyfikę portów oraz procedury celne. Jeśli poszukujesz godnego zaufania partnera, który sprawi, że transport kontenerowy będzie odbywał się sprawnie i niezawodnie, wybierz firmę ze Szczecina, która gwarantuje najwyższa jakość każdej usługi.

Szukasz specjalistów w dziedzinie transportu kontenerów? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
ciężarówki euro-transit
Obsługujemy większość powszechnie występujących rodzajów kontenerów – 20, 30, 40 oraz 45 stopowych. Zapewniamy możliwość podłączenia zasilania na czas przewozu dla kontenerów chłodniczych. Auta oraz kierowcy posiadają możliwość przewozu ładunków niebezpiecznych zgodnie z konwencjami ADR/IMO. W przypadku towarów wystających poza obrys jednostki dysponujemy odpowiednimi zleceniami ponadgabarytowymi. Zlecając nam transport zapewniamy zaawizowanie wizyty na terminalu.
ciężarówka przy magazynie

Euro Transit – nasze możliwości

Transport kontenerów to usługa, która nie powinna być powierzana przypadkowym wykonawcom. Od ich doświadczenia, wiedzy i zaangażowania zależy to, czy Twoje towary dotrą do celu w wyznaczonym czasie oraz w nienaruszonym stanie.

Jeśli zależy Ci na tym, by przewóz kontenerów odbywał się bez utrudnień, postaw na firmę ze Szczecina, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się transportem już od 2014 roku. Zrealizowaliśmy tysiące przewozów na terenie wszystkich krajów Europy. Mamy doświadczenie, dzięki któremu doskonale wiemy, jak zorganizować przewóz kontenerów, aby był on najbardziej opłacalny dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w transporcie kontenerów morskich. Potrzebujesz takiej usługi? Skontaktuj się z nami w Szczecinie (i nie tylko) i poznaj szczegóły związane z przewozem.

Przewóz z całej Polski i Europy

Szukasz specjalistów w dziedzinie transportu kontenerowego? Nasza firma ze Szczecina zapewnia transport z/do całej Polski i Europy. Możesz liczyć na szeroki zakres usług, punktualność i bezpieczeństwo.

Oferujemy przewóz kontenerów z całej Polski, m.in. z:
ciężarówki euro-transit
Transport kontenerowy może odbywać się natomiast do takich portów, jak:
Współpraca z zaufanymi agencjami celnymi pozwala nam na uzupełnienie oferty o poniższe usługi:
Jeśli potrzebujesz innej usługi w ramach transportu kontenerów, możemy zorganizować ich przewóz do wybranego terminala na terenie całej Europy. Działamy kompleksowo, dlatego jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym.

Transport kontenerowy w Szczecinie lub innym europejskim mieście? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami, by zamówić usługę.